Doprava a platba

Osobní převzetí

Zboží je možné převzít a uhradit v hotovosti ještě tentýž či druhý den v provozovně baru Naproti, na adrese Jana Uhra 3, Brno 602 00. Každý den minimálně od 4:20PM do 11:00PM.

Kurýrní služba

Posíláme přes přepravní společnost, která neužívá pásové dopravníky, tudíž nerozbíjí balíky tak často, tudíž společně nemusíme řešit trable typu zkažený dárek objednaný na poslední chvíli či abstinentní absintové setkání – vykoupením se za tuto jednorázovou uhlíkovou stopu budiž 250 Kč.

Pro dokončení objednávky kurýrní službou budete požádáni o foto/scan občanského průkazu, jak ukládá zákon č. 65/2017 Sb.

Platba v hotovosti

Osobní převzetí: platbu v hotovosti je možno využít při osobním převzetí zboží na adrese sídla společnosti Jana Uhra 3, Brno 602 00.

Dobírka: zboží je možné uhradit v hotovosti při doručení rozvozovou službou Toptrans.

Platba převodem na účet

Platbu převodem je možné využít při volbě doručení službou Toptrans, stejně jako při osobním vyzvednutí na adrese Jana Uhra 3, Brno. Zboží je odesláno, respektive může být vyzvednuto, až po přijetí platby na účet společnosti Absinthium. Tuzemské platby trvají zpravidla 1 den, nejsou tedy velkým prodlením před expedicí zboží.