Doprava a platba

Osobní převzetí

Zboží je možné převzít a uhradit v hotovosti ještě tentýž či druhý den v provozovně baru Naproti, na adrese Jana Uhra 3, Brno 602 00. Každý den minimálně od 4:20PM do 11:00PM.

Kurýrní služba

Toptrans – posíláme přes přepravní společnost, která neužívá pásové dopravníky, tudíž nerozbíjí balíky tak často, tudíž společně nemusíme řešit trable typu zkažený dárek objednaný na poslední chvíli či abstinentní absintové setkání – vykoupením se za tuto jednorázovou uhlíkovou stopu budiž 250 Kč.

Zásilkovna – nebo užíváme smluvní přepravce Zásilkovny i její výdejní místa.

Pro dokončení objednávky kurýrní službou budete požádáni o foto/scan občanského průkazu, jak ukládá zákon č. 65/2017 Sb.

Platba v hotovosti

Osobní převzetí: platbu v hotovosti je možno využít při osobním převzetí zboží na adrese sídla společnosti Jana Uhra 3, Brno 602 00.

Dobírka: zboží je možné uhradit v hotovosti při doručení rozvozovou službou Toptrans, nebo Zásilkovna.

Platba převodem na účet

Platbu převodem je možné využít při volbě doručení službou Toptrans, Zásilkovna i při osobním vyzvednutí na adrese Jana Uhra 3, Brno. Zboží je odesláno, respektive může být vyzvednuto, až po přijetí platby na účet společnosti Absinthium. Tuzemské platby trvají zpravidla 1 den, nejsou tedy velkým prodlením před expedicí zboží. Eshop generuje QR kódy pro snažší platbu.