Habuovy recenze #0

Štefan Habulinec

Štefan Habulinec, na první pohled friday night amateur s nádechem abstinenčně mladického vzhledu, avšak ve skutečnosti jeden z největších českých absintových znalců, připravující i vlastní odbornou publikaci věnovanou zelené múze. Jeho zkušenosti a znalosti jsou spojením samostudia historických a soudobých pramenů, účasti v nejužší světové komunitě jako i vlastní nemalá investice do možnosti ochutnávat běžnou, raritní či předzákazovou produkci.
Právě pro všeobecně uznávaný odborný pohled Habua jsme velice rádi, že svolil k přátelskému recenzování slepě degustovaných absinthů. Avšak ani sám Habu, označený kápem absintové mafie za hlavního chlastometra, nečekal, že výsledky budou i pro něj mnohdy nemalým přakvapením, a že ne vždy bude obdržený vzorek topovým prebanem, či signaturou nejlepších současných producentů.

Abychom však nezačali břitkou omáčkou, tak se hned při první recenzi můžete potěšit, jak Habův zmlsaný jazýček zareaguje na téměř sto let starý Pernod SA. První recenze už za pár dní.